O nás

Náš distribútor na Slovensku:

SAYTECH, s.r.o.
Riazanska 19
83102 Bratislava
Slovakia

Contact: Mr. Peter Strasky
[m] +421 905 566 996
[e] strasky@saytech.sk

Contact: Mr. Ondrej Petrenka
[m] +421 902 707 473
[e] petrenka@saytech.sk

Skúsenosti a spoľahlivosť

Saytech je certifikovaný partner rakúskej firmy SKIDATA AG, ktorá je globálnym lídrom pre manažérske riešenia v oblasti prístupu, lístkov a návštevníkov.

Už viac ako 35 rokov špičkové riešenia a služby firmy SKIDATA AG ponúkajú užívateľom najvyšší komfort a rentabilitu pri riadení vstupu a lístkov. Ako partner pri poskytovaní riešení sa spoločnosť SKIDATA AG špecializuje na koncipovanie rôznych obchodných modelov a lokálnych požiadaviek.

SKIDATA Group (skupina SKIDATA) je globálny líder v prístupových riešeniach a ich efektívnom riadení. S viac ako 10000 inštaláciami po celom svete poskytuje SKIDATA bezpečné a spoľahlivé riešenia prístupu pre ľudí a vozidlá pre klientov, ako sú lyžiarske strediská, nákupné centrá, významné letiská, budovy samospráv, športové štadióny, obchodné výstavy, veľtrhy a zábavné parky. SKIDATA kladie dôraz na poskytovanie riešení, ktoré sú jasnozrivé, jednoducho prevádzkovateľné a bezpečné. Ucelená koncepcia SKIDATA riešení pomáha klientom optimalizovať výkon a maximalizovať zisky. SKIDATA Group (www.skidata.com) je členom verejne obchodovateľnej spoločnosti Swiss Kudelski Group (www.nagra.com), ktorá je trhovým lídrom v poskytovaní digitálnych bezpečnostných riešení.

Pre viac informácií navštívte: www.skidata.com

SKIDATA na Slovensku (SAYTECH, s.r.o.)
Riazanska 19
82102 Bratislava
Slowakia
Contact: Mr. Peter Strasky
[m] +421 905 566 996
[e] strasky@saytech.sk