Stadiony, veltrhy a zabavne parky

Náš distribútor na Slovensku:

SAYTECH, s.r.o.
Riazanska 19
83102 Bratislava
Slovakia

Contact: Mr. Peter Strasky
[m] +421 905 566 996
[e] strasky@saytech.sk

Contact: Mr. Ondrej Petrenka
[m] +421 902 707 473
[e] petrenka@saytech.sk

Cesta k potešeniu vďaka riešeniam SKIDATA

Štadióny, výstaviská a centrá voľného času – ako ich prevádzkovateľ sa musíte starať o veľa vecí: zabezpečovať bezpečnosť, v krátkom čase vybaviť veľký počet návštevníkov, zostať flexibilným a udržať si presný prehľad o nákladoch. S flexibilným manažmentom návštevníkov značky SKIDATA dokážete dať správne impulzy v správny čas.

Bezpečnosť a rýchlosť – to vám prinesú čítačky vstupov a turnikety značky SKIDATA. Pri náhlom návale návštevníkov svoj vstupný systém jednoducho rozšírite pomocou mobilných zariadení na kontrolu vstupeniek značky SKIDATA. Tak budete môcť konať vždy dynamicky, flexibilne a cielene. A zvládnete ešte oveľa viac: ponúknete komfortný, bezdotykový vstup s najrozličnejšími dátovými nosičmi a bezproblémovo začleníte vstupenkové systémy z celého sveta.

SKIDATA vám poskytne všetky dôležité údaje stlačením jedného gombíka a podporí vás pri optimálnom riadení návalov návštevníkov, ako aj pri ich dodatočnej analýze. Dokážete tak vopred suverénne plánovať a konať rýchlo a výhodne. Vaša ponuka sa bude vyvíjať flexibilne a rozmanito: budete manažovať rezervácie, starať sa o parkovacie miesta, organizovať vstup a svojim návštevníkom umožníte bezhotovostné platby. A pomocou dômyselnej integrácie systémov CRM dokážete vytvoriť perfektnú štartovaciu pozíciu, aby ste nadchli zákazníkov a vynikajúco optimalizovali svoje procesy. Cesta k potešeniu nebola nikdy taká jednoduchá – tak pre vašich hostí, ako aj pre vás!

SKIDATA na Slovensku (SAYTECH, s.r.o.)
Riazanska 19
82102 Bratislava
Slowakia
Contact: Mr. Peter Strasky
[m] +421 905 566 996
[e] strasky@saytech.sk